Dursun Özbek’ten “Şampiyon masa başında belli olacak” diyen Jesus’a cevap: Gerekeni yaparlar

Spor Toto Harika Lig’in 26. haftasında Konyaspor’la karşılaşacak olan Galatasaray’da Lider Dursun Özbek açıklamalarda bulundu. Özbek, Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus’un Sevilla maçından sonra yaptığı açıklamalara karşılık verdi.

İşte Özbek’in açıklamaları:

“Jorge Jesus değerli bir kulübün, bizim ebedi dostumuz, ezeli rakibimiz olan kulübün antrenörü. Münasebetiyle yorumları hakkında, sarf ettiği kelamlar hakkında bizim bir şey söylememiz hakikat olmaz.İfade ettiği şeyler hakkında gerekli merciler gerekeni yapacaktır.”

“ZANIOLO BİZİM OYUNCUMUZ”

“Zaniolo bizim kontratlı futbolcumuz. Münasebetiyle 4 yıl daha Galatasaray’a hizmet edecek. Çok değerli bir futbolcu. Galatasaray’ın planlaması içinde olan bir futbolcu. Alışılmış futbol dünyası içinde transferler, gelmeler, gitmeler mümkün. Galatasaray’ın imkanları çerçevesinde olağan ki bu tip futbolcuların Galatasaray’da kalması için biz de elimizden geleni yapacağız.”

“ICARDI BÜYÜK EMEK VERİYOR”

“Sezon sonunu görmek lazım. Ne olup bittiğine bakmak lazım. Icardi de çok değerli biri. Galatasaray’a büyük emek veriyor şu anda. Dönem sonunu beklemek lazım. Elbette ki taraftarların bu futbolcularla ilgili memnuniyetini görüyorum. Biz de buna ilgisiz değiliz”

“ANLATILANLAR DOĞRUYSA İNANILIR ÜZERE DEĞİL”

“Kasımpaşa maçının VAR kayıtlarıyla ilgili manzaraları toplumsal medyada gördüm. Şayet orada anlatılanlar doğruysa inanılır üzere değil. Futbol topluluğu olarak, artık bu kısır tartışmaların, bu çekişmelerin son bulmasını istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir