79 yaşındaki ünlü yıldızın 7. çocuğunu doğurmuştu: Film setinde başlayan iş ilişkisi büyük bir aşka dönüştü

Hollywood’un yaşayan efsanesi Al Pacino’nun 29 yaşındaki sevgilisi Noor Alfallah’ın gebe olduğu haberi haziran ayının başında ortaya çıktığında herkes büyük bir şok yaşamıştı. Magazin basını da dahil herkesi şaşkına çeviren bu haber Noor Alfallah 8 aylık gebeyken duyuldu; çiftin Roman Pacino ismi verilen oğlu 16 Haziran’da dünyaya geldi. Roman, Noor Alfallah’ın birinci, Al Pacino’nun ise dördüncü çocuğu.

Robert De Niro ve Tiffany Chen 2014’te The Intern fiminin setinde bu türlü tanışmıştı

Bu sürpriz hamilelik ve doğum haberi oldukça konuşuldu. Zira hem çiftin ortasındaki yaş farkı hayli fazlaydı hem de söylentilere nazaran Al Pacino, 83 yaşında bir defa daha baba olabileceğini hiç hayal bile etmemişti ve hamilelik haberi herkes kadar onun için de sürprizdi. Hatta Oscar’lı aktörün sevgilisinden doğumdan evvel bir DNA testi istediği bile konuşuldu. Lakin bu sav kısa müddette yalanlandı.

Robert De Niro da yakın dostu Al Pacino’dan yaklaşık bir ay evvel sürpriz bir biçimde baba olduğu muştusunu duyurmuştu. Son sineması About My Father’ın New York’taki galasına katıldığında gazetecilerin sorularını cevaplayan De Niro, şimdi birkaç gün evvel basına yansıyan babalık haberini doğruladı. Robet De Niro ve kız arkadaşı Tiffany Chen’in kızı Gia Virginia Chen-De Niro 6 Nisan’da doğdu.

Çiftin profesyonel çerçevede başlayan bağı yıllar sonra tabiatıyla aşka dönüştü

Ancak çift kızlarının doğduğu haberini vermek ve birinci fotoğrafını paylaşmak içinse 1 ay bekledi. Minik Gia 45 yaşındaki Tiffany Chen’in birinci, Robert De Niro’nun da 7. çocuğu. Al Pacino’dan farklı olarak De Niro, galada yine baba olduğunu açıklarken bu bebeğin bir sürpriz olmadığını ve planlı biçimde tekrar ebeveyn olduğunu söylüyordu. Usta aktör biraz da gururlu bir gülümseyişle “Böyle bir şeyi planlamadan nasıl yaparsınız ki?” demişti gazetecilere.

Robert De Niro ve Tiffany Chen çifti çocuk sahibi olduktan sonra basının karşısına daha çok çıkmaya başladılar, kırmızı halılarda ve galalarda el ele pozlar verdiler. Bir dövüş sanatları ustası ve eğitmeni olan ve hakkında pek az şey bilinen Tiffany Chen de bir anda gazetecilerin ilgi odağı oldu. Chen, geçtiğimiz gün katıldığı bir televizyon yayınında hem usta aktörle tanışmalarının hikayesini anlattı hem de doğumdan sonra yaşadığı büyük kaygıyı dünyayla paylaştı.

Çift bu imajlardan lakin 7 yıl sonra birinci sefer birlikte görüntülenmişti: The ıntern sineması çekilirken Grace Hightower’la evli olan De Niro son eşinden lakin 2018’de ayrıldı hatta çiftin çekişmeli boşanma davası da hâlâ sonuçlanmadı

Çinli büyük kung fu ustası William C.C. Chen’in kızı olan Tiffany Chen, babasının müsaadeden gitmiş ve kendisi de usta bir dövüş ustası ve eğitmeni olmuştu. Chen ve De Niro, 2014’te The Intern (Stajyer) sinemasının setinde tanıştılar. 2015’te gösterime giren sinemada De Niro, Anne Hathaway’in sahibi olduğu şirkette ileri yaştakiler için hazırlanan özel bir stajyerlik programına katılarak çalışmaya başlıyordu. Tiffany Chen sinemada De Niro ve Anne Hathaway’in birlikte tai chi yaptığı sahneler için eğitmenlik yapmış hatta sinemanın bu sahnelerinde de yer almıştı.

Film 2015’te gösterime girdi. New York’ta yapılan galada Robert De Niro’nun yanında o zamanki eşi Grace Hightower vardı. 1997’de evlenen çift 20 yıla yakın mühlet birlikte olduktan ve boşanma davaları yılan öyküsüne döndükten sonra 2018’de yollarını büsbütün ayırdı. Fakat bu boşanma aslında teknik olarak hiçbir vakit gerçekleşmedi.

De Niro ve Chen çiftinin kızı Gia’nın birinci fotoğrafı da CBS kanalındaki sabah programında yayınlanmıştı

Tiffany Chen, katıldığı programda, Robert De Niro ile 2014’te sette başlayan profesyonel iş bağlarının nasıl yıllar sonra aşka dönüştüğünü anlattı. “Onunla birlikte çalıştığımız vakit hakikaten de yalnızca çalışıyorduk.” diyen Tiffany Chen, usta aktörle birkaç yıl sonra yine karşılaştıklarını ve ne kadar düzgün anlaştıklarını fark ettiklerini itiraf etti. Ortalarındaki ilginin tabiatıyla bir aşka dönüştüğünü söyleyen Tiffany Chen’le Robert De Niro’nun aşkı, çift 2021’de Fransa’nın güneyinde romantik bir tatile çıktıklarında birlikte fotoğraflanınca ortaya çıkmıştı.

Chen ve De Niro kızları Gia’yı isteyerek dünyaya getirmiş ve doğumuyla birlikte havalara uçmuştu. Çiftin yakın etrafının anlattığına nazaran Gia bir “aşk” çocuğuydu ve 79 yaşındaki Oscar’lı aktörle 45 yaşındaki dövüş ustası Tiffany Chen çok memnundu. Lakin Chen’in bu röportajda birinci defa anlattığına nazaran taze anne, doğumdan sonra büyük bir kaygı yaşadı.

Tiffany Chen, doğumdan sonra birinci röportajını verdi ve yaşadığı büyük sıhhat meselesini ve geçirdiği endişe dolu günleri anlattı

Chen, doğumdan sonra Bell paralizi ismi verilen bir çeşit yüz felci geçirdi. “Doğum yaptıktan bir hafta sonra birden konuşamamaya ve yemek yiyememeye başladım. Yüzüm bir tuhaf olmuştu; güya hızımın bir yanı eriyor gibiydi” diyerek yaşadığı dehşet dolu günleri anlatan Tiffany Chen tekrar hastaneye dönmek zorunda kaldı. Yüzün bir tarafındaki kasları büsbütün işlevsiz bırakan bu yüz felci altında tümör üzere önemli bir sebep olmadan zaten ortaya çıkıyordu ve neyse ki Tiffany Chen hastanede aldığı kısa tedavinin akabinde kısa müddette düzgünleşti.

Kısa müddet evvel 7. kere baba olmanın heyecanını yaşayan Robert De Niro temmuz ayının birinci günlerinde aldığı acı haberle yıkılmıştı. Usta aktörün en büyük çocuğu olan 51 kızı Drena De Niro’dan olan torunu Leonardo De Niro Rodriguez, 19 yaşında hayatını kaybetti. De Niro ve ailesi bu fecî haberle yıkılırken Leonardo’nun mevt haberini annesi Drena duyurdu. Leonardo De Niro Rodriguez’in hayatını fentanil (fentanyl) içeren haplar kullandıktan sonra kaybettiği öğrenildi.

De Niro ve Chen kızları doğduktan sonra sık sık basının karşısına çıkmaya başladı

Morfinden bile daha güçlü olduğu bilinen fentanil, birinci olarak laboratuvar ortamında üretilip tıp dünyasında tesirli bir ilaç olarak kullanıldı. Anestezi sırasında ve ağrı tedavisinde ağrı kesici olarak kullanılan fentanil, yüksek bağımlılık riski taşıyor. Ve ne yazık ki küçük dozlarda bile kullanılsa ölümcül hale gelebiliyor. ABD’de bir müddettir çok sayıda gencin bu maddeyi içeren hapları kullandıkları için hayatını kaybetmesinden kaynaklı bir fentanil krizi yaşanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir